CO NABÍZÍME:

Nabízíme vyjížďky po okolí na klidných a naučených koních, kteří svezou i úplného začátečníka, dále nabízíme výuku základů jízdy na koni pro děti od 6 let, vodění na koních nebo také vyjížďku s koňským spřežením do přírody pro 2-8 lidí.


Vyjížďky na koních

Nabízíme vyjížďky do přírody na klidných a naučených koních, kteří Vám spolu s doprovodem rádi ukážou krásné prostředí okolo Bobrovníků. Vyjížďka trvá obvykle 60-90 minut a obvykle se snažíme kombinovat trasy tak, aby člověk zkusil nejen jízdu po louce, ale i lesními cestičkami nebo přímo přes Bobrovníky.

Momentálně jsou vyjížďky možné až pro 4 osoby, přičemž 2 koně jsou pro úplné nejezdce.

Vyjížďky lze domluvit vždy po telefonické domluvě nebo na emailu :) Kontaktujte nás


Soukromé lekce

Nabízíme výuku jízdy na koni pro děti od 6 let na naší nejhodnější kobylce Naile, která i přes svou velikost naučila jezdit i ty nejmenší děti.

Výuku lze domluvit vždy po telefonické domluvě nebo na emailu :) Kontaktujte nás


Vyjížďky s koňským spřežením

Pro ty, které neláká pohled na svět z koňského hřbetu a dají radši přednost pohodlí povozu nabízíme vyjížďku s koňským spřežením pro 2-8 osob. Trasa obvykle trvá 60-90 minut a vede kolem celých Bobrovníků.


Pro nejmenší

Program vymyslíme i pro ty nejmenší děti. Pro ně máme k dispozici poničky Fidorku a Margotku, které je rády povozí s doprovodem.

Svézt se děti můžou buď 10 minut na jízdárně, 30 minut menší okruh po Bobrovníkách nebo 60 minut vycházku do přírody. Pokud máte zkušenosti s koňmi, můžete si poníka i půjčit a projít se kolem sami bez nás. 

Fidorka je moc hodná a šikovná ponička, která si získala svou povahou nás všechny.